Facebook Orzeł Raduń / Adler Radun

JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY ORZEŁ RADUŃ

Nasza stajnia znajduje się 8 km od przejścia granicznego w Szwedt, około 20km od Chojny. Połozony malowniczo wśród łąk i lasów nad Odrą w Cedyńskim Parku Krajobrazowym. Ciszę i spokój przerywają tylko krzyki żurawi mających tu swoją ostoję. Wieczorami na opustoszałych pastwiskach baraszkują młode liski, czasami w wysokich trawach ukazuje się poroże jelenia.

Pasjonaci konnych wycieczek mają okazje podziwiać stadka saren umykające spod końskich kopyt na rozległych łąkach i polach, rowerzyści mają do dyspozycji liczne leśne szlaki rowerowe sąsiedztwo lasów obfitujących w grzyby powoduje, że obiekt stanowi idealną bazę wypadową dla miłośników grzybobrania.

Kto szuka ciszy i spokoju, obcowania z naturą i wypoczynku od zgiełku miasta znajdzie to wszystko w naszych progach.

Z przyjemnością wraca się do naszego ośrodka, gdzie w zapadającym zmierzchu konie wracają galopem do stajni i cała przyroda wśród milknącego grania świerszczy przygotowuje się do nocnego wypoczynku.


NASZ DOM:

Ta niezwykła posiadłość agroturystyczna jest prawdziwym rajem dla ludzi szukających wypoczynku w harmonii z przyrodą, z dala od zgiełku cywilizacji, ceniących krystaliczną czystość wody i powietrza oraz bogactwo przyrody i kultury kresów. Jest tu miejsce dla dorosłych, dzieci oraz ich czworonogów.

Dom gościnny posiada 7 poki, salę kominkową, pełne domowe wyżywienie.

Stąd w krótkim czasie dotrzesz do największych atrakcji: Puszcza Piaskowa, Dolina Miłości, Żuławy Cedyńskie, Wzgórza Krzymowskie, Rezerwat przyrody Bielinek.


OFERTA:

Gwarantujemy indywidualne podejście oraz maksimum opieki na najwyższym poziomie, nauka jazdy konnej na każdym etapie, wyjazdy w teren, rajdy, hubertusy oraz wyjazdy na zawody.

Trening sportowy koni w kierunku skoków przez przeszkody. Przyjmujemy konie na każdym etapie zaawansowania – od jeszcze nie zajeżdżonych po już bardziej doświadczone. Konie są prowadzone z troską o rozszerzanie ich umiejętności, ale także o ich poprawny rozwój psychofizyczny i zdrowie.

Trening par to gwarancja indywidualnie dobranego planu pracy, w zależności od potrzeb i doświadczenia konia oraz jeźdźca. W zależności od przebiegu treningów i w miarę pojawiających się potrzeb jeźdźcy mogą liczyć nie tylko na teoretyczne wskazówki trenera, ale również na jego praktyczne wsparcie polegające na osobistej pracy trenera z koniem, co poprzez obserwację ułatwia zrozumienie wielu zagadnień oraz pomaga skorygować reakcje i pracę konia poprzez zastosowane przez trenera pomoce.

Posiadamy stajnie z 16 boksami, plac treningowy z kompletem przeszkód, czworobok, rozległe łąki.

Wszystkie jazdy są prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry.

galeria